Zásady naší kanceláře

20 let praxe - zkušenosti a znalost justičního prostředí. Za dvacet let usilovné práce mám mnoho zkušeností, a to nejen praktických, ale i akademických. Přednáším, učím, sama se vzdělávám. Spolupracuji jen s těmi nejlepšími.

Přes 4000 šťastných příběhů klientů - vysoká úspěšnost sporů, zakládám si na úspěchu ve věci. Nepřebírám zastoupení, pokud nemohu pomoci. Vážím si velké přízně klientů. Jednám upřímně a vstřícně. Lidský, osobní, srozumitelný přístup - nemluvím s klientem jako právník. Bavím se s ním jako se známým u kávy. Poslouchám, poradím, povzbudím. Dopředu sdělím všechna rizika sporu. Jednám zásadně na rovinu.

Flexibilní přístup, férové jednání - první služby poskytuji co nejdříve, nikdy se mi práce nehromadí. Jsem v denním kontaktu s klientem, je-li potřeba. Co slíbím, splním.

Dostupnost právních služeb - odměnu za právní služby zná klient předem. Jasně a transparentně. Pokud je to potřeba, umožnuji hradit právní zastoupení ve splátkách.

Od 1. 3. 2018 jsem rovněž členkou profesního spolku Unie rodinných advokátů.

Právní pomoc je poskytována na odborné úrovni, pečlivě, komplexně a v co nejkratší možné době za přijatelnou odměnu za právní služby zohledňující osobní a majetkové poměry klienta.

Úřední hodiny advokátní kanceláře jsou od pondělí do čtvrtku od 8:00 do 17:00 hod., v pátek pak od 8:00 do 14:30 hod., případně dle domluvy s klientem i mimo tuto dobu, o víkendu, či ve svátky. Pro sjednání schůzky navštivte prosím sekci Kontakt.