Lidé

JUDr. Petra Langerová, Ph.D., LL.M.
advokát

"Již 20 let pomáhám lidem, aby měli pokud možno šťastnější život. Aby se nehroutili, když je zle. Aby našli spravedlnost, když už ji nevidí. Pomáhají mi skvělí lidé a současně vynikající právníci, kteří jsou uvedeni níže".

585 751 678, 777 761 112, 777 024 584

langerova@olomouckyadvokat.cz

Více informací
JUDr. Petr Langer, Ph.D., LL.M.
advokát

"Není asi právníka, který by neznal kauzu o mladičkém justičním čekateli, kterého tehdejší prezident republiky nejmenoval do funkce soudce kvůli nedostatku věku. Tento justiční čekatel prezidenta porazil. Jako první dokázal úspěšně zažalovat prezidenta a vyhrát. A vyhrává soudní spory dodnes. Díky skvělým znalostem práva, ale i kvůli laskavému, lidskému přístupu. Pan doktor s velkým D".

langer@advokati-ov.cz

Více informací
Mgr. Kateřina Plachá
advokátní koncipientka

"Kateřina je srdcař. Skvělý právník. Svou práci miluje. Dokáže zvládnout enormní množství práce v nadstandartní kvalitě. Vždy je skvěle připravená, neopomene sebemenší detail. Klienti ji zbožňují. Právní talent od Pánaboha".

737 765 346

placha@olomouckyadvokat.cz

Více informací
Mgr. Barbora Lipowczanová
advokátní koncipientka

"Bára vystudovala práva s červeným diplomem. Už během studia práv byla denně v advokátní kanceláři. Pracovala na sobě, vše chtěla znát. Dnes umí. A umí skvěle, s pokorou a velkým zájmem. Pokud už není naděje, je tady Bára".

585 751 678

sekretariat2@olomouckyadvokat.cz

Více informací
Mgr. Martin Huczala
back office manager

"Bez Martina by to nešlo. Již 20 let se stará o vše, bez čehož by advokátní kancelář, ani klienti nemohli být. Celý servis kanceláře i poboček od počítačů přes vozový park až k účetnictví a administrativě. Nepostradatelný".

585 751 678

sekretariat@olomouckyadvokat.cz

Více informací